Recap | Results

Licensed to Tufts University                              HY-TEK's Meet Manager
                       Tufts Last Chance Meet - 3/2/2013                       
                                   3/2/2013                                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 60 Meter Dash
===================================================================
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 6 Best Times
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Murphy, Taelour              Umass Lowell              7.94Q  1 
  2 Dorsey, Jaimee               RIC                       7.95Q  2 
  3 Bates, Naomi                 Amherst                   7.96q  1 
  4 Giaquinto, Nicole            Umass Lowell              7.97q  2 
  5 Summers, Taylor              Amherst                   8.00q  1 
  6 Monty, Elisabeth             Umass Lowell              8.00q  2 
  7 Kaufmann, Anya               Tufts                     8.06q  2 
  8 Shirley, Abraelle            Amherst                   8.08q  2 
  9 Dickinson, Alexis            Bates                     8.13   1 
 10 Cunningham, Shannon          Umass Lowell              8.22   1 
 
Event 1  Women 60 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Bates, Naomi                 Amherst                   7.87  
  2 Dorsey, Jaimee               RIC                       7.89  
  3 Murphy, Taelour              Umass Lowell              7.92   7.913
  4 Shirley, Abraelle            Amherst                   7.92   7.919
  5 Summers, Taylor              Amherst                   8.03  
  6 Kaufmann, Anya               Tufts                     8.04  
  7 Giaquinto, Nicole            Umass Lowell              8.06  
  8 Monty, Elisabeth             Umass Lowell              8.07  
 
Event 3  Women 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Giaquinto, Nicole            Umass Lowell             25.46   1 
  2 Murphy, Taelour              Umass Lowell             25.72   1 
  3 Dorsey, Jaimee               RIC                      25.77   1 
  4 Monty, Elisabeth             Umass Lowell             25.92   1 
  5 Shirley, Abraelle            Amherst                  26.01   2 
  6 Cunningham, Shannon          Umass Lowell             26.21   1 
  7 Fowler, Shakeira             Widener                  26.64   2 
  8 Kaufmann, Anya               Tufts                    26.85   2 
  9 Dickinson, Alexis            Bates                    26.88   2 
 -- Bates, Naomi                 Amherst                    DNF   1 
 
Event 4  Men 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Williamson, Mark             Greater Boston T         22.33   1 
  2 Bennett, Craig               Umass Lowell             22.44   1 
  3 Singer-Clark, Tyler          MIT                      22.79   2 
  4 Regan, Timothy               Umass Lowell             23.04   1 
  5 Diamantoni, Nicholas         MIT                      23.12   2 
  6 James, Jarell                RIC                      23.18   2 
  7 Bencheikh, Ryad              Umass Lowell             23.26   2 
  8 Lee, William                 MIT                      23.34   1 
  9 Barnes, Derek                MIT                      23.92   2 
 
Event 5  Women 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Brayboy, Daria               RIC                      58.53  
  2 Diehl, Brittany              Widener                  59.93  
  3 Ehrenberg, Melanie           Bates                  1:00.76  
  4 Pohl, Caitlin                Tufts                  1:02.80  
  5 Ryan, Kylie                  Geneseo St.            1:05.48  
 
Event 6  Men 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lee, William                 MIT                      50.32  
  2 Singer-Clark, Tyler          MIT                      50.40  
  3 Wagenhauser, Matthew         Oswego State             50.70  
  4 Diamantoni, Nicholas         MIT                      50.84  
  5 Forbes, Jarell               RIC                      50.85  
  6 Barnes, Derek                MIT                      50.96  
 
Event 7  Women 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ryan-Davis, Juliet           Middlebury             1:34.98  
  2 Fitter, Maggie               Keene State            1:35.81  
 
Event 8  Men 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marx, Patrick                MIT                    1:22.23  
  2 Codola, Nick                 Amherst                1:23.39  
  3 Liebman, Judd                Amherst                1:23.39  
  4 Russell, David               Middlebury             1:26.33  
 
Event 9  Women 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Taylor, Alexandra            MIT                    2:15.69  
  2 Crane, Stephanie             Emory                  2:16.03  
  3 O'Brien, Sarah               Middlebury             2:17.04  
  4 Kowalewski, Cailin           Geneseo St.            2:17.27  
  5 Gormer, Lauren               Tufts                  2:17.68  
  6 Fusco, Sarah                 Bates                  2:17.74  
  7 Huang, Cindy                 MIT                    2:17.80  
  8 Bott, Katie                  Oswego State           2:20.05  
  9 Smith, Sydney                Tufts                  2:21.81  
 10 Dao, Amy                     Amherst                2:21.89  
 11 Markoe, Lauren               Keene State            2:22.84  
 12 Moehl, Keelin                Amherst                2:23.06  
 13 Brady, Allison               Keene State            2:23.51  
 14 Ryan-Davis, Juliet           Middlebury             2:25.16  
 
Event 10  Men 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Melton, Matt                 Amherst                1:53.47  
  2 Corcoran, Brendan            Westfield St           1:53.81  
  3 McCauley, Mark               Bates                  1:54.34  
  4 Beaudoin, Andrew             Williams               1:54.40  
  5 White, Matt                  Colby                  1:54.90  
  6 Mathews, Nate                Brockport St           1:55.79  
  7 Widzgowski, Ryan             Keene State            1:55.94  
  8 Frissora, Anthony            Westfield St           1:57.02  
  9 Stadnick, Shawn              RIC                    1:57.19  
 10 Sklar, Romey                 Amherst                1:57.50  
 11 Carnevale, Steve             Unat-Roger W           1:57.74  
 12 Bhalla, Veer                 Tufts                  1:57.95  
 13 Stansel, John                Bates                  1:59.15  
 14 Pena, Austin                 RIC                    2:02.91  
 -- Plankey, Christopher         Keene State                DNF  
 
Event 11  Women 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mirecki, Brianne             Williams               2:53.92  
  2 Almeida, Lauren              Amherst                2:57.06  
  3 Judge, Karie                 Umass Lowell           3:00.86  
  4 Berglund, Anna               Amherst                3:09.18  
  5 Tarantino, Olivia            Amherst                3:09.48  
 
Event 12  Men 1000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Woop, Matt                   Amherst                2:35.34  
  2 Patterson, Hayden            Keene State            2:37.45  
  3 Lary, Will                   Fitchburg St           2:38.28  
 
Event 13  Women 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Maxwell, Alison              Middlebury             4:59.43  
  2 Hammond, Rebecca             Swarthmore             5:02.33  
  3 Zeinstra, Nicole             MIT                    5:04.55  
  4 Guth, Sarah                  Middlebury             5:08.88  
  5 Walton, Kelly                Umass Lowell           5:09.72  
  6 Murphy, Shannon              Geneseo St.            5:12.69  
  7 Wheeler, Kait                Keene State            5:19.37  
  8 van den Heuvel, Louise       MIT                    5:26.96  
 
Event 14  Men 1 Mile Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Grimes, Patrick              Amherst                4:11.72  
  2 Kramer, Alex                 Brandeis               4:12.66  
  3 Hannan, Tully                Bates                  4:13.06  
  4 Garrity, Chris               Widener                4:13.99  
  5 Gazzeloni, Julian            Southern Mai           4:15.78  
  6 Patterson, Spencer           St. Lawrence           4:16.23  
  7 Sukeforth, Andrew            Bridgewater            4:16.51  
  8 Kern, Mik                    Brandeis               4:18.47  
  9 McCloskey, Conor             RIC                    4:18.76  
 10 Rose, Connor                 Greater Boston T       4:21.00  
 11 Brosh, Adam                  Tufts                  4:23.46  
 12 Garrity, Mike                Unattached             4:24.85  
 13 Crowley, Dan                 Amherst                4:25.55  
 14 Haney, Sam                   Tufts                  4:26.88  
 15 Cartwright, Samuel           Middlebury             4:30.84  
 16 Buckley, Dillon              Amherst                4:32.93  
 -- Hannon, Kyle                 MIT                        DNF  
 
Event 15  Women 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Lambert, Keri                Amherst                9:53.90  
  2 Painter, Becky               Swarthmore            10:23.06  
  3 Knespl, Medena               Greater Boston T      10:27.48  
  4 Carey-Hatch, Mira            Bates                 10:29.91  
  5 Cullen, Lindsay              Bates                 10:32.03  
  6 Goldsmith, Samantha          Keene State           10:36.38  
  7 Sinclair, Lexi               Amherst               10:55.52  
 
Event 16  Men 3000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Way, Bill                    Unattached             8:40.38  
  2 Colvin, Ed                   Brandeis               8:43.73  
  3 Fussell, KC                  Amherst                8:55.68  
  4 Wortner, Brendan             Geneseo St.            8:58.44  
  5 Ferguson, John               Roger Willia           9:24.10  
  6 Dunleavy, Jack               Roger Willia           9:47.90  
 
Event 17  Women 5000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Tousley, Addie               Middlebury            16:51.28  
  2 Quinn, Sarah                 MIT                   17:09.15  
  3 Martin, Ella                 St. Lawrence          17:13.25  
  4 Tempone, Traci               Elizabethtown         17:13.66  
  5 McClure, Catherine           Colby                 17:18.48  
  6 Malone, Rachel               Brockport St          17:19.19  
  7 Gould, Audrey                Tufts                 17:29.32  
  8 Beccia, Ariel                St. Lawrence          17:35.33  
  9 Raue, Caroline               St. Lawrence          17:35.72  
 10 McVay, Elaine                MIT                   17:37.17  
 11 Rouillard, Molly             Bridgewater           17:56.30  
 12 Edwards, Elizabeth           St. Lawrence          18:05.00  
 13 Castrogivanni, Joanna        Geneseo St.           18:13.02  
 14 Daly, Sarah                  Amherst               18:14.60  
 15 Zydanowicz, Hannah           Roger Willia          18:15.80  
 16 Goodman, Cassie              Geneseo St.           18:17.65  
 17 Kaliski, Jessica             Amherst               18:33.40  
 18 Kaushal, Shivani             MIT                   19:01.11  
 
Event 18  Men 5000 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marsh, Bryan                 Wesleyan              14:24.45  
  2 Davies, Jack                 Middlebury            14:44.63  
  3 Rand, Matt                   Tufts                 14:53.10  
  4 Wallis, Ben                  Tufts                 14:55.46  
  5 Wood, Kevin                  Middlebury            14:56.20  
  6 Erskine, Andrew              Amherst               14:56.82  
  7 Miles-Rath, Cohen            Geneseo St.           14:56.99  
  8 Xie, Benjamin                MIT                   14:58.19  
  9 Andrews, Tyler               Tufts                 14:58.76  
 10 Turissini, Greg              Amherst               15:04.53  
 11 Martin, Michael              Bates                 15:04.96  
 12 Polito, Stephen              New Balance Bost      15:05.77  
 13 Lee, Anthony                 Middlebury            15:16.53  
 14 Welch, Nick                  New Balance Bost      15:18.28  
 15 Jordan, Matthew              MIT                   15:26.99  
 16 Mateer, Chris                Geneseo St.           15:27.77  
 -- Schmidt, Michael             Royal We Track C           DNF  
 -- Lankow, Zachary              New Balance Bost           DNF  
 -- Wahome, Stephen              Bridgewater                DNF  
 -- Reighard, Charlie            Amherst                    DNF  
 
Event 19  Women 60 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hoffler, Tanasia             Williams                  9.02  
  2 Haggerty, Janel              Keene State               9.03  
  3 Allen, Marilyn               Tufts                     9.12  
  4 Hieber, Jana                 Tufts                     9.53  
  5 Pohl, Caitlin                Tufts                     9.95  
 
Event 20  Men 60 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Forbes, Jarell               RIC                       8.39  
  2 Shortsleeve, Taylor          Middlebury                8.58  
 -- Haeuser, Anthony             Bates                       FS  
 
Event 23  Women 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Emory  'A'                                          3:51.64   1 
     1) Aiello, Alexandra               2) Korn, Electra                  
     3) Adjibaba, Debora                4) Leonard, Kaele                 
  2 Colby  'A'                                          3:51.86   1 
     1) Doyle, Emily                    2) Onyilagha, Frances             
     3) Tolman, Emily                   4) Bell, Brittney                 
  3 Ric  'A'                                            3:53.01   1 
     1) Dorsey, Jaimee                  2) Wosencroft, Autmn              
     3) Miller, Natasha                 4) Brayboy, Daria                 
  4 Tufts  'A'                                          3:55.03   1 
     1) Bissonnette, Samantha           2) Corrigan, Alyssa               
     3) Allen, Marilyn                  4) Hieber, Jana                   
  5 St. Lawrence  'A'                                   3:57.61   1 
     1) Stine, Carly                    2) Pond, Anna                     
     3) Kinsey, Hannah                  4) Marini, Jessica                
  6 Williams  'A'                                       3:59.09   1 
     1) Murashige, Amanda               2) Graves, Ashley                 
     3) Mejia, Dianna                   4) Daring, Desiree                
  7 Oswego State  'A'                                   4:08.32   2 
     1) Harrigan, Kristen               2) DalCais, Brittany              
     3) Pariseau, Marissa               4) Bott, Katie                    
  8 Geneseo St.  'A'                                    4:12.09   2 
     1) Kowalewski, Cailin              2) Ryan, Kylie                    
     3) Smith, Alyssa                   4) Wood, Keira                    
 
Event 24  Men 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Williams  'A'                                       3:18.92  
     1) Blyden, Jabulani                2) Persons, kevin                 
     3) Daring, Emmanuel                4) Fogler, Chris                  
  2 Tufts  'A'                                          3:20.82  
  3 Bates  'A'                                          3:25.31  
     1) McKallagat, Jarret              2) Haeuser, Anthony               
     3) Wainman, Eric                   4) Spencer, Adam                  
  4 Oswego State  'A'                                   3:27.04  
     1) Wagenhauser, Matthew            2) Brennan, Ryan                  
     3) Reinsdorf, Nicholas             4) Baldwin, Andy                  
 
Event 25  Women Distance Medley
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Geneseo St.  'A'                                   11:40.49  
     1) Wood, Keira                     2) Hoh, Allison                   
     3) Kowalewski, Cailin              4) Smith, Alyssa                  
  2 John Hopkins  'A'                                  11:45.36  
     1) Monagle, Annie                  2) McDonald, Megan                
     3) Johnson, Ingrid                 4) Oneda, Hannah                  
  3 Muhlenberg  'A'                                    11:55.74  
     1) Cronin, Nicole                  2) Kuchera, Kirsten               
     3) Erica, Bash                     4) Mayden, Samantha               
  4 Bates  'A'                                         11:56.03  
     1) Unger, Isabelle                 2) Flanagan, Ansley               
     3) Nixon, Kallie                   4) Arens, Elizabeth               
  5 St. Lawrence  'A'                                  12:03.93  
     1) Edwards, Elizabeth              2) Stine, Carly                   
     3) Marini, Jessica                 4) Martin, Ella                   
  6 Colby  'A'                                         12:05.09  
     1) Lingar, Morgan                  2) Tolman, Emily                  
     3) McDonough, Alanna               4) McClure, Catherine             
  7 Tufts  'A'                                         12:15.21  
     1) Peterson, Laura                 2) Hieber, Jana                   
     3) Shigenobu, Hanako               4) Crispin, Toby                  
  8 Brandeis  'A'                                      12:15.57  
     1) Lundkvist, Amelia               2) McGown, Casey                  
     3) Whitaker, Kelsey                4) Sanford, Victoria              
  9 Westfield State  'A'                               12:32.90  
     1) Cardin, Rachael                 2) Gulino, Marie                  
     3) Connolly, Carolyn               4) Trainque, Amy                  
 
Event 26  Men Distance Medley
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Geneseo St.  'A'                                    9:56.22  
     1) Carter, Chris                   2) Cleary-Krell, Jesse            
     3) George, Anthony                 4) Brimstein, Alex                
  2 Bates  'A'                                          9:58.30  
     1) Graboys, Noah                   2) Levy, Ben                      
     3) LePage, James                   4) Barron, Nick                   
  3 Tufts  'A'                                          9:58.30  
     1) Marvel, Jeff                    2) Beutler, Graham                
     3) Black, Mitchell                 4) Norton, Jamie                  
  4 Mit  'A'                                           10:00.05  
     1) Trimble, Logan                  2) Lee, William                   
     3) Marx, Patrick                   4) Bullock, Justin                
  5 Middlebury  'A'                                    10:08.90  
     1) Schaaf, Wilder                  2) Hetzler, Peter                 
     3) Hebble, Patrick                 4) Davies, Jack                   
  6 Conn College  'A'                                  10:13.99  
     1) Cole, Tristan                   2) Phaneuf, Geoff                 
     3) Duarte, Andrew                  4) LeDuc, Michael                 
  7 Ithaca  'A'                                        10:14.19  
     1) Geary, David                    2) Mann, Mason                    
     3) Ryan, Dennis                    4) Bickell, Nathan                
  8 Oswego State  'A'                                  10:28.64  
     1) Sweet, Ben                      2) Reinsdorf, Nicholas            
     3) Kane, Thorin                    4) Carroll, Noah                  
 -- Tufts  'B'                                              DNF  
     1) Bhalla, Veer                    2) Cherry, Kayin                  
     3) Hoover Hankerson, Bryson        4) Yau, Allan                     
 
Event 27  Women High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Vaidyanathan, Preethi        MIT                      1.63m    5-04.25 
  2 Haggerty, Janel              Keene State             J1.63m    5-04.25 
 
Event 28  Men High Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Shortsleeve, Taylor          Middlebury               1.87m    6-01.50 
  2 Bergere, Adrian              Geneseo St.             J1.87m    6-01.50 
 
Event 29  Women Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Kuntz, Lauren                MIT                      3.76m   12-04.00 
  2 Adams, Jenna                 Williams                 3.66m   12-00.00 
  3 Virdi, Cimran                MIT                     J3.66m   12-00.00 
  4 DalCais, Brittany            Oswego State             3.36m   11-00.25 
  4 Smithwick, Emily             Tufts                    3.36m   11-00.25 
  6 Ehrenberg, Melanie           Bates                    3.06m   10-00.50 
 -- Rogers, Julia                Tufts                       NH            
 -- Chen, Joanna                 MIT                         NH            
 
Event 30  Men Pole Vault
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Gauger, Thomas               Westfield St             4.86m   15-11.25 
  2 Vafadari, Cyrus              MIT                      4.71m   15-05.50 
  3 Gao, Yida                    MIT                      4.41m   14-05.50 
  4 Hinojosa, Johnny Ray         Williams                J4.41m   14-05.50 
  5 Conaty, Patrick              Fitchburg St             4.11m   13-05.75 
  6 Hardison, David              Bates                    3.67m   12-00.50 
 -- Lawrence, Brad               Unattached                  NH            
 -- Wisener, John                Bates                       NH            
 -- Wolhaupter, Ben              Coast Guard                 NH            
 -- Nakanishi, Brad              Tufts                       NH            
 
Event 31  Women Long Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Hoffler, Tanasia             Williams                 5.47m   17-11.50 
  2 Bates, Naomi                 Amherst                  5.32m   17-05.50 
  3 Johnson, Brooke              Williams                 5.21m   17-01.25 
  4 Haggerty, Janel              Keene State              5.00m   16-05.00 
 
Event 32  Men Long Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Wainman, Eric                Bates                    6.38m   20-11.25 
  2 Maiolo, Josh                 Oswego State             6.19m   20-03.75 
 
Event 33  Women Triple Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Niedermayer, Jenna           Elizabethtown           11.53m   37-10.00 
  2 Johnson, Brooke              Williams                11.37m   37-03.75 
  3 Johnson, Michelle            MIT                     11.12m   36-05.75 
  4 Hoffler, Tanasia             Williams                10.72m   35-02.00 
 
Event 34  Men Triple Jump
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Amado, Craig                 RIC                     13.94m   45-09.00 
  2 Motley, David                MIT                     13.81m   45-03.75 
  3 Collins, Liam                Geneseo St.             13.13m   43-01.00 
 
Event 35  Women Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Allen, Kelly                 Tufts                   13.87m   45-06.25 
  2 Oyekunle, Ronke              Tufts                   13.29m   43-07.25 
  3 Stuopis, Isabella            MIT                     13.07m   42-10.75 
  4 Avril, Amina                 Williams                11.72m   38-05.50 
  5 Demyan, Grace                Tufts                   11.53m   37-10.00 
  6 Hieber, Jana                 Tufts                    9.98m   32-09.00 
  7 Armstrong, Robin             Tufts                    9.78m   32-01.00 
  8 Morgosh, Alyssa              Bates                    9.73m   31-11.25 
  9 Gail, Colby                  Bates                    9.35m   30-08.25 
 
Event 36  Men Shot Put
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Pless, David                 Bates                   18.13m   59-05.75 
  2 Enos, Sean                   Bates                   17.17m   56-04.00 
  3 Margitza, Nick               Bates                   14.28m   46-10.25 
  4 Cummins, Edward              RIC                     11.84m   38-10.25 
  5 Maguid, Joseph               Tufts                   11.71m   38-05.00 
 
Event 37  Women Weight Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Avril, Amina                 Williams                18.25m   59-10.50 
  2 Allen, Kelly                 Tufts                   17.37m   57-00.00 
  3 Brutus, Sabienne             Tufts                   17.19m   56-04.75 
  4 Oyekunle, Ronke              Tufts                   16.94m   55-07.00 
  5 Demyan, Grace                Tufts                   15.34m   50-04.00 
  6 Gail, Colby                  Bates                   13.69m   44-11.00 
  7 Armstrong, Robin             Tufts                   13.58m   44-06.75 
  8 Morgosh, Alyssa              Bates                   11.96m   39-03.00 
 
Event 38  Men Weight Throw
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Pless, David                 Bates                   20.10m   65-11.50 
  2 Enos, Sean                   Bates                   18.18m   59-07.75 
  3 Yancy, Curtis                Tufts                   17.24m   56-06.75 
  4 Cummins, Edward              RIC                     15.74m   51-07.75 
  5 Margitza, Nick               Bates                   15.59m   51-01.75 
  6 Figueroa, Andre              Tufts                   14.82m   48-07.50 
  7 Murphy, Brendan              Geneseo St.             14.63m   48-00.00 

View: Mobile | Desktop